Pages Menu
Categories Menu

Kiedy mozemy nie dostac kredytu

Kiedy mozemy nie dostac kredytu W niektórych przypadkach te wyjaśnienia były powszechnie postrzegane jako wiarygodne i łagodzących. W kilku przypadkach powszechna akceptacja wyjaśnienia mogą nawet mieć wpływ nieznacznie modyfikując nową regułę ograniczającą uciekania się do siły. Przynajmniej, wyjaśnienia wydawało by pokazać, że „l’est un hypocrisie Hommage que le wice rozdzierać a la Vertu”.

Teraz jednak, nawet listek figowy hipokryzji wszystkich, ale został odrzucony. Podczas kilku prawników rządowych wciąż przejść przez ruchy twierdząc, że inwazja na Irak była uzasadniona w oczekiwaniu nieuchronnego ataku zbrojnego, przywódcy Ameryki już wiele przeszkadzało takich subtelności prawnych.

Nie jest zatem wystarczy powiedzieć, że każdy wysiłek w celu ustanowienia tysiącletnią amerykańskiego imperium może spotkać taki sam los, jak wszystkich poprzednich esejów w globalnej wielkościowe. Niepowodzenie oznacza zmarnowany okazję.

Praktyka ta, nawet naruszenia, może reinterpretacji prawa został niedawno poproszony dobrze czyli przyjaciół międzynarodowego porządku prawnego, aby próbować rekonfiguracji z normami mającymi zastosowanie do suwerennego regresu państw do obowiązujących w przypadku braku zgody Rady Bezpieczeństwa. Kilka ostatnich wystąpień humanitarnej interwencji, w Kosowie oraz w Afryce Zachodniej, w przypadku braku wcześniejszej zgody Rady Bezpieczeństwa, a także rozpoczęcia ataku na Irak w 2003 roku, uczynić go atrakcyjnym spróbować wnieść ustawę więcej niemal na linii z obowiązującymi praktykami. W dążeniu do osiągnięcia takiej racjonalizacji Karty Dean Anne-Marie Slaughter of Princeton Woodrow Wilson Szkoły zaproponowała, że ??Rada Bezpieczeństwa „podjąć uchwałę uznającą, że następujący zestaw warunków stanowiłby zagrożenie dla pokoju jest wystarczającym uzasadnieniem użycia siły : 1) posiadanie broni masowego rażenia lub jasnych i przekonujących dowodów na próbach zdobycia takiej broni; 2) poważne i systematyczne łamanie praw człowieka wystarczające w celu wykazania braku jakichkolwiek wewnętrzny ch ograniczeń na zachowanie rządu, 3) dowód agresywnego intencyjny z W odniesieniu do innych narodów „.

Artykuł napisany przez: