Pages Menu
Categories Menu

Praca doradcy kredytowego

Praca doradcy kredytowego Układanie notebooka na miękkim podłożu ogranicza przepływ powietrza i podgrzewa baterię. Aby przedłużyć żywotność baterii, inwestować 5 $ do 20 $ w „Cooling Pad”.

Otrzymuj audyt energetyczny domu: Sprawdź, czy Twoja firma Narzędzie oferuje bezpłatny audyt użytkową domu, aby pomóc Ci znaleźć przecieki powietrza, słaba izolacja i określić efektywność energetyczną domów.

Z audytu energetycznego domu, to prawdopodobnie powiedziano by uszczelnić i ocieplić dom. Można zatrudnić wykonawcę lub bardziej ryzykowny spróbować „Do-It-Yourself-Guide”. Może to kosztować trochę pieniędzy z góry, ale na pewno zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Trzymaj ciepło podgrzewacz wody przez owinięcie go w koc izolacji. Według Departamentu Energii USA o dodanie izolacji do podgrzewacza wody może zmniejszyć straty ciepła przez 25-45%, co pozwala zaoszczędzić 4% do 9% w costs.You podgrzewania wody można kupić je w każdym sklepie dla majsterkowiczów za około 20 $.

Zaizolować akumulatora samochodu. Należy sprawdzić, czy akumulator w samochodzie jest odpowiednio izolowane, jeśli nie kupić plastikową izolacją baterii koc za $ 10 do $ 30.

Naładuj baterie z energii słonecznej. Zapłacić jednorazową opłatę w wysokości $ 80 do $ 200 a następnie naładować akumulatory za darmo od lat i zaoszczędzić pieniądze.

Odłącz nieużywane urządzenia elektryczne i zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Łatwiej to powiedzieć niż zrobić. Zacznij przez odłączenie telefonu komórkowego i iPod chargers.In dodatkiem kupić listwę zasilającą, która pozwala go włączyć i wyłączyć łatwo.

Wyłącz światła i przejść zielone! To może wydawać się nie myślenia, ale to jest niesamowite, jak wiele osób, aby ich światła, bieganie telewizji i komputerów going.Turning je wyłączyć nie tylko zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, ale doda w naszych wysiłkach, aby uratować Ziemię.

Artykuł napisany przez: