Pages Menu
Categories Menu

Jak oszczedzac

Jak oszczedzac

To nie ma znaczenia, co z boku globalnej debacie ocieplenia jesteś na ten artykuł pomoże każdemu, kto chce, aby zaoszczędzić pieniądze. Poprzez proste zmiany w naszym życiu i myślenie o szczególnych zwyczajów i procedur, które mamy, każdy z nas może mieć proste działania zmierzające do poprawy jakości naszego życia, żyć bardziej ekologicznie przyjazne życie i zaoszczędzić pieniądze poprzez przejście zielony.

Większość blogów, które mówią o oszczędność pieniędzy i środowiska będą zawierać wskazówki takie jak spacer lub rower zamiast dysku, spróbuj transportu publicznego oraz przejazdy i myśleć o użyciu pojazd na paliwo alternatywne. Niestety nie są rozwiązaniem dla wszystkich. Jednakże, istnieje wiele różnych rzeczy, które możemy zrobić, aby stać się częścią krajowego ruchu „Going Green”.

Prostych czynności zaoszczędzić pieniądze i uratować planetę:

Jak oszczedzac

Zamień zwykłe żarówki z świetlówek kompaktowych. Jeżeli każde gospodarstwo domowe w Stanach Zjednoczonych zmieniła się tylko jeden często używane żarówki do światła fluorescencyjnego, chcielibyśmy zaoszczędzić wystarczająco dużo energii, aby oświetlić ponad 3 mln gospodarstw domowych przez jeden rok. Jest to jeden z najprostszych zmiany wprowadzić, aby zaoszczędzić pieniądze i pomóc uratować Ziemię.

Rozszerz zakres baterie życiowe. Najlepiej jest kupić akumulatorki, ale jeśli nie jest to opcja, oto kilka sztuczek, aby zwiększyć żywotność baterii. 1. Nie należy wymienić wszystkie 4 baterie. Gdy urządzenie przestanie działać, to może to być tylko jedna bateria jest wyczerpana. Spróbuj zakupu samodzielne testowanie baterie i sprawdzić każdą z nich, wystarczy wymienić zużyty batteries.2. Trzymaj baterie w lodówce, aby je dłużej. 3. Wierzcie lub nie, komputer laptop nie należy na kolanach.
Artykuł napisany przez: