Pages Menu
Categories Menu

Jak rozwijac wlasny biznes

Jak rozwijac wlasny biznes

Teraz, gdy już na rynku od kilku lat, rzeczy postępują i nabierają tempa. Jest emocje w firmie wśród pracowników jak wchodzi firma fazę wzrostu. Przypomnijmy, że wyzwania stojące przed jako właściciel firmy, jak ustalono działalności, długie godziny, które pracowały w fazie technicznego oraz działań niezbędnych do stworzenia infrastruktury na etapie sukcesu. Teraz, że infrastruktura będzie testowane podczas fazy wzrostu.

faza wzrostu

Faza wzrostu charakteryzuje warunkach intensywnego wzrostu, zmiany i złożoności organizacji. Produkty i usługi zyskały trakcję podczas wcześniejszych fazach wzrostu biznesu i sprzedaży szybciej, jak organizacja może stać się rozciągnięty, jak to stara się obsłużyć nowy popyt.

Jak to wygląda?

Podczas tej fazy właściciel będzie musiał przekazać jeszcze więcej odpowiedzialności za jego kierownictwa i umożliwić jego specjaliści zarządzania własnymi obszary działalności. Właściciel firmy rola kluczowym staje się jednym z ustawień ogólnych kierunków strategicznych oraz w celu zapewnienia, że ??jego zespół jest koordynowana i zmierza w tym samym kierunku. Kluczowe menedżerowie są teraz za ustawienie marketingowych, planów operacyjnych i finansowych w celu wspierania ogólnej strategii firmy. Podejmowanie decyzji w przedsiębiorstwie staje się bardziej zdecentralizowane jako rozproszonych form struktury organizacyjnej. Dobre przepływy procesów i komunikacji stają się bardziej istotne, że między resortowych koordynacja jest krytyczna. W niektórych przypadkach, jeśli tempo wzrostu jest zbyt szybko, firma może stać się nadmiernie zestresowany i twarzy dodaje ryzyka.

decyzje Punkty

Faza ta będzie obejmować delegację i rozproszonej podejmowania decyzji na nowych poziomach organizacji. Właściciel i kluczowych menedżerów będzie musiał polegać na większej ilości ludzi i procesów, aby zapewnić, że ważne kwestie biznesowe są adresowane i poprawione w tym nowym środowisku.
Artykuł napisany przez: