Pages Menu
Categories Menu

Kiedy zwrocic sie do doradcy kredytowego

Kiedy zwrocic sie do doradcy kredytowego

Jednakże, nie rozumiejąc tego, wierzący może rzeczywiście mylić walkę duchową z duchowej dyscypliny i zastanawiam się, dlaczego są one w ramach takiego ataku na początku. Chociaż objawy ataku i ucisk są takie same, są z różnych powodów, i celów. I tak , co wydaje się być walki duchowej może być w rzeczywistości duchowej dyscypliny posłany przez Boga, aby pomóc udoskonalić charakter wierzącego i uczynić go / jej bardziej podobnymi do Chrystusa. Mając to na uwadze:

Gdy kiedykolwiek są atakowane przez szatana, powinniśmy najpierw starać się zrozumieć przyczyny lub Przyczyną ataku. Prayerfully zapytać, dlaczego jestem pod duchowym atakiem?

Czy dlatego, że jestem w Bożej woli (w tym przypadku jestem przeżywa walki duchowej)? lub

Czy dlatego, że jestem z wolą Bożą (w tym przypadku jestem przeżywa duchową dyscyplinę)?

Odpowiedź na to pytanie ujawni przyczynę ataku i zapewniają wgląd w jakim celu może on służyć (patrz 2 Kor. 12: 1-10).

Duchowe Ucisk:

Chociaż prawdziwy napełniony Duchem wierzący nie może być opętany przez Szatana lub demonów ducha wierzący rzeczywiście mogą być uciskane przez demonicznych duchów. Ten ucisk są w wielu formach.

Ilekroć jesteśmy świadkami ataku od szatana jest celowe iz przeznaczeniem. Z wyjątkiem celów duchowej dyscypliny takie ataki mają na celu:

usidlić nas

przetestować nasz charakter

zakwestionować naszą wiarę,

osłabić naszą determinację, aby żyć dla Chrystusa, a

zniszczyć nasze świadectwo

Celem szatana jest naruszyć jakiś obszar naszego życia, abyśmy mogli być nieskuteczne dla celów Boga. On będzie dążyć do:

wykorzystać dowolny obszar słabości naszego charakteru

podważyć naszą wiarygodność i

zniszczyć zaufanie w naszych relacjach z innymi

Wiedząc o tym:

Nie możemy otworzyć drzwi szatanowi umożliwiającą dostęp do obszarów naszego życia, które narażają nas na wpływy i ucisku demonicznych duchów.

Artykuł napisany przez: