Pages Menu
Categories Menu

Pzyczanie pieniedzy od rodziny – plusy i minusy

Pzyczanie pieniedzy od rodziny - plusy i minusy

Ta niewidzialna wojna nie można walczyć z bronią, rakiet, czołgów i bomb; Nie można walczyć z groźbami, zastraszaniem, dyplomacji czy dobrych intencji; może to być zwalczane tylko z broni dzierżył w Duchu. Jest to śmiertelna walka do końca i nie może być mowy o traktat pokojowy.

Czym jest Duchowy Warfare?

Smutną prawdą jest, że wielu wierzących nie rozumiem walki duchowej i jak z nim walczyć. Nie znając urządzeń szatana wielu wierzących są często brutalnie represjonowany i wzięty do niewoli przez niego w testamencie.

Widać, walka duchowa jest czymś więcej niż tylko uznanie duchową konflikt pomiędzy wojskami Boga i armii szatana.

Walka duchowa musi stać się osobistą walkę wierzącego przed szatanem i jego kampanię oszukania, utrudniają, udaremnienia i doprowadzić do niczego celom Boga w życiu wierzącego.

Jednak zrozumienie sam ten fakt nie wystarczy. Wierzący muszą najpierw zrozumieć, że nie jest strategiczną podstawę, od której wszystko walka duchowa musi być ścigana. To jest:

Pzyczanie pieniedzy od rodziny - plusy i minusy

Walka duchowa musi zaczynać się od osobistego składania wierzącego i posłuszeństwa wobec Chrystusa i Jego woli i celów w życiu wierzącego.

Niestety, wielu wierzących nie biorą tej niewidzialnej wojnie poważnie i dlatego są źle przygotowani do walki z mocy ciemności. To z tego powodu, że wielu wierzących są nieskuteczne w ich wojnie przeciwko szatanowi. Jest to prawdą, ponieważ wielu wierzących nie pierwszy składać się Bogu i Jego woli i celów, dla własnego życia; dając tym samym szatanowi przewagę nad nimi.

Znowu, nie wystarczy po prostu uznać, że ta wojna prowadzona wyjść; musimy również nakazują się do bitwy codziennie, i starają się podważyć samą wroga, który pragnie, aby kraść, zabijać i niszczyć nasze życie z Ziemi.

Nie uchodzi Jego urządzeniami:

Mimo, że diabeł jest istotą nadprzyrodzoną o wielkiej mocy i inteligencji, musimy pamiętać, największą moc diabła leży w jego zdolności do oszukania.
Artykuł napisany przez: