Pages Menu
Categories Menu

Kredyty

Kredyty

Kredyty

Wiele osób decyduje się na kredyty, ponieważ sytuację na rynku pracy mamy taką jaką mamy i nie za bardzo wiadomo, co zrobić, kiedy trzeba dołożyć pieniędzy, zaś nie ma z czego. Dlatego wiele osób idzie w takiej sytuacji do banku, żeby dostać kredyt. Czym jest kredyt? To pożyczone przez bank pieniądze na dowolny cel, pod warunkiem, że umowa kredytowa nie obejmuje celu kredytu.bogipieniadze.pl W banku dostaniemy wyłącznie kredyt a nie pożyczkę. W każdym banku są inne zasady udzielania kredytów, jednak każdy bank kieruje się innymi zasadami w kwestii dochodów.

Warto wiedzieć, że stałe dochody są o wiele bardziej akceptowane niż umowa zlecenie, choć takie umowy też nie są odrzucane. Należy jednak wziąć pod http://www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-brzuszkowe_20.html uwagę, że owa umowa musi trwać nieprzerwanie, przez co najmniej rok czasu. W dzisiejszych czasach bardzo wiele banków kieruje się tez historią kredytową. Są to zapisy w BIK czyli w banku Informacji Kredytowej, mówiące o tym, czy toś brał jakiś kredyt czy klupował coś na raty i jak wyglądała splata owego kredytu od początku do końca.

Obecnie nie tyle dochody, co właśnie historia kredytowa są podstawą do udzielenia kredytu konkretniej osobie. W takiej bowiem sytuacji bank widzi, w jaki sposób dana osoba traktuje swoje zobowiązania i jeśli wszystkie raty wpływały na konto banku w terminie, to nawet przy niższych dochodach, taka osoba jest w oczach banku bardziej wiarygodna niż ktoś, kto ma spore dochody ale pożyczkę czy raty spłacał nieterminowo. W naszej firmie dostaniecie bardzo wiele doskonałych ofert, które spełnią wasze wymagania, jednak trzeba mieć do tego jakaś historię kredytową.

Artykuł napisany przez: stomatolog piła