Pages Menu
Categories Menu

Ile kosztuje nas kredyt

Ile kosztuje nas kredyt

Prowadzenie bar może być dużo zabawy, ale jest też dużo ciężkiej pracy i długich godzin. Przychodzi czas na nawet najbardziej udanych właścicieli barów, kiedy jest czas, aby przejść dalej. Działalność działa bar jest bardzo różni się od działalności polegającej na sprzedaży bar Więc oto kilka wskazówek, które pomogą Ci na dobrej drodze.

Być przygotowanym

Mądrzy kupujący będzie wymagać dużo informacji i dokumentacji, aby zapewnić, że wszystko jest w porządku.

wyczucie czasu

Handel bar jest wrażliwy na wzloty i upadki w sezonie turystycznym. Mając to na uwadze, taktowanie wprowadzenie firmy na rynku jest krytyczna. Chociaż większość właścicieli bar chce zachować przeżywa sezonie i sprzedawać poza sezonem, chcesz kupujący zobaczyć pasek w jego najbardziej ruchliwych. Generalnie można zadać wyższą cenę w sezonie, a nowy właściciel baru rozpocznie swoją nową firmę o stałych klientów dając mu czas na przygotowanie planów marketingowych dla niskich sezonów, gdy istnieje większa konkurencja dla mniejszych klientów.

Inną rzeczą, aby myśleć o tym, kiedy rozważa, kiedy sprzedać, jest zapewnienie, że wszystkie umowy są aktualne i nie wygasała wkrótce. To jest coś, co może wystraszyć kupujących i zmniejszyć stawki.

Myśl z wyprzedzeniem

Niektórzy właściciele bar próbować zmniejszyć podatki, zgłaszając mniejsze dochody, ale oczywiście pierwszą rzeczą, potencjalny nabywca chce zobaczyć to zdrowe zyski. Jeśli wiesz, że będzie sprzedawać w najbliższych rok lub dwa lata, należy wykazać większe dochody nawet jeśli oznacza to płacenie wyższych podatków.

Istotne jest również, aby zachować wszystkie rachunki i faktury, aby pokazać potencjalnym nabywcą koszty tworzenia kopii zapasowych dochodów. Na przykład, jeśli kupujesz 10 beczek piwa w tygodniu musi być sprzedaż 10 beczek w tygodniu! Dowodem jest kluczowa.

Artykuł napisany przez: